Trauma konferencia 2023 je úspešne za nami!
Stále však môžeš získať prístup k celému záznamu konferencie

VIP vstupenka 

         Trauma konferencia 2023

  • prístup ku všetkým záznamom diskusií až do ďalšej Trauma konferencie 2.0
  • 10 diskusií s inšpiratívnymi hosťami
  • 17 hodín počúvania/pozerania
  • členská zóna
  • zľavy od partnerov (ksebe.sk, hedepy.sk, hedepy.cz, nikdyviac.com)
  • podpora našej iniciatívy

Recenzie účastníkov

Tak toto bola neskutočná jazda, Marci, aj všetci hostia. Nedala som to naraz, ešte stále dopočúvam zo záznamu a už teraz viem, že si to dám ešte raz. Najviac si vážim asi vašej otvorenosti, že ste aj vy, často odborníčky, šli s kožou na trh a validovali prežívanie aj nás ostatných. Bravo! Ďakujem.
Petra
Trauma konferencia bola plná zaujímavých informácií, ku ktorým by mal mať prístup každý, aby sa konečne pochopil. Naučila ma viac o sebe, o ľuďoch v mojom okolí a o správnej ceste k vyliečeniu sa z mnohých životných ťažkostí. Ukázala mi, že nikdy v tom nie som sama, a že vždy existuje možnosť sa zlepšiť, pochopiť a nájsť cestu späť k sebe! Ďakujem.
Martina
Bol to úžasný zážitok a prepojenie s ľuďmi, ktorí buď zažívajú osobnú skúsenosť s traumou alebo ich poháňa zvedavosť či odborný záujem dozvedieť sa o tejto téme viac a byť prostredníkom pre liečivú silu, ktorá je v každom z nás, len nie každý ju dokáže v sebe objaviť. V tomto bola konferencia určite transformujúca, lebo dala mnohým nádej, že to ide a ponúkla aj nápady či kontakty na ľudí, ktorí môžu byť v tomto procese hojenia svoje duše nápomocní.
Peter
Všetkým som po konferencii povedala, že som sa doslova za 1-2 hodiny dozvedela o sebe viac než za 8 mesiacov terapie. Určite to bolo prínosné a pomohlo mi to pochopiť kameň úrazu, a nie len jeden. Trauma konferencia mala natoľko silný dopad, že mi ešte dlho bude znieť v ušiach a prichádzať na rozum pri rôznych životných momentoch. Určite sa budem po čase vracať k svojim poznámkam, filmu, knihám, o ktorých tiež bola reč. A ľudia ktorí tam neboli, skrátka nemajú šancu pochopiť, aký to bol nezabudnuteľný zážitok.
Kristína
Bola to super skúsenosť, najmä pre človeka ako som ja, ktorý sa často so svojimi “problémami” cíti sám a že ostatní tieto “problémy” nevidia/ignorujú. Sama som traumatizovaná výchovou mojej narcistickej matky, čo mi v živote spôsobilo veľa trápenia aj po tom, čo som už odišla z domu. Vzorce správania človek nezaprie a keď sa začne liečiť a učiť o všetkom nesprávnom, začne vnímať ako spoločnosť nefunguje a ako sa trauma nachádza takmer všade. Marci ďakujem za to, že si s touto konferenciou prišla, edukuješ o traume a zvyšuješ o nej povedomie.
Andrea
Drahá Marci, som nesmierne vďačná, že som mohla byť súčasťou konferencie. Aj mne osobne po konferencii písalo veľa ľudí. Bola to pre mňa výnimočná skúsenosť a napriek mojej vnútornej neistote viem aké to bolo dôležité, priniesť tieto témy. Aj vďaka nám je svet lepším miestom pre život...veľmi ďakujem za naše prepojenie❤ a teším sa kedykoľvek na stretnutie, s láskou, Zuzi
Zuzka Bajkaiová, spíker konferencie
Bolo to naozaj skvelé, úžasný záver tejto konferencie, som vďačná za vašu úprimnosť a neuveriteľne cenné vhľady ❤️👏
Zuzana
Veľmi vám ďakujem za toto zdieľanie, vytvorenie chvíľkovej komunity spriaznenosti, vďaka ktorej som na chvíľu vystúpila z ťarchy izolovanosti.
Natália

Na Trauma konferenciu 1.0 sa vás zaregistrovalo viac ako 1400 🫶

podpora@novapsychologia.sk