Psychoterapia a párová poradňa

Máš záujem o konzultáciu?

Zanechaj mi svoje údaje a dostaneš informáciu o voľnom termíne hneď, ako sa uvoľní. Pokiaľ čakáš na svoj termín, pozri si online programy Novej psychológie a začni sa rozvíjať hneď 

A ak je tvoja situácia akútna, môžeš sa na termín objednať prednostne

Psychoterapia a párová poradňa

Máš záujem o konzultáciu?

Zanechaj mi svoje údaje a dostaneš informáciu o voľnom termíne hneď, ako sa uvoľní. Pokiaľ čakáš na svoj termín, pozri si online programy Novej psychológie a začni sa rozvíjať hneď

Mám/e záujem o 
sedenie s MARCI 

Keď nám zanecháš svoje údaje, už o chvíľu dostaneš informácie o ďaľšom postupe emailom

Referencie klientov 

Povedali o mojej práci 

"Intenzívna práca s Marci a účasť na jej programe mi otvorila oči a novú cestu poznania. Aj vďaka tejto ceste som zachránil manželstvo a rodinu a posúvam svoj život ďalej."
AntonPodnikateľ
"Vďaka Marcelke som si konečne začala vážiť samú seba a riadiť sa hlavne svojimi pocitmi. Som jej za to nesmierne vďačná. Lebo život je taký krásny a jednoduchý 🙂 Držím palce!"
Mirka
"U Marcelky oceňujem priateľskosť a jej výnimočný postreh a schopnosť nájsť príčinu a súvislosti ťažkostí, v ktorých som sa ako klient strácala. Vďaka jej podpornej terapii sa mi za niekoľko mesiacov podarilo vysadiť roky úžívané antidepresíva a pocítila som skutočnú radosť zo života. Naučila ma nebáť sa svojich pocitov a prežívať ich naplno, za čo som jej nesmierne vďačná."
Viera
"Marci som spoznala cez moju sestru. Chodila som k nej 9 mesiacov, nevedela som kým som, neverila som si. Vďaka nej som objavila pokoj a silu. Každému vrelo odporúčam. Som si istá, že nebudete ľutovať. Marci má užasný talent vycitiť, čo vaše Ja potrebuje. Želám veľa úspechov a ďakujem."
Dominika
"Marci som navštívila, keď som si už sama nevedela poradiť so svojou životnou situáciou. Veľmi mi pomohla, už po prvom sedení som pocítila zmenu k lepšiemu. Pomohla mi uvedomiť si, prečo sa mi dejú veci, ktoré sa mi dejú, a ako si poradiť s tými, ktoré vo svojom živote mať nechcem. Návštevu Marci odporúčam všetkými desiatimi."
Klára
"Marcelku môžem len odporúčať. Určite sa oplatí ju navštíviť. Mne veľmi pomohla a stále pomáha v rôznych oblastiach života. Vďaka nej žijem plnohodnotnejsi život."
Dominika
"Marci mi pomohla rozlúsknuť opakujúci sa scenár v partnerských vzťahoch. Nemusím sa vzdať samej seba na to, aby ma niekto miloval. Vďaka nej som sa naučila jednať vo vzťahu bez strachu a sebavedomo. Otvorila mi oči, dodala odvahu a moje konanie bolo zrazu iné. Uvedomenie, že používam tie isté vzorce správania a ich prepisovanie mi pomáha žiť šťastnejší a spokojnejší život."
Jana
"Marci som našla cez tento portál a na základe hodnotení. Jej konzultácie doporučujem všetkým, ktorí cítia, že sa ocitli v slepej uličke. S jej odborným prístupom Vám začne život chutiť. Zo srdca ďakujem."
Emília
"K Marcelke som prišla kvôli problémov, ktoré som nevedela vyriešiť. Bola som veľmi zúfalá. Marci mi ukázala, že sa dá myslieť a žiť inak a krajším spôsobom. Som jej veľmi vďačná, že mi pomohla. Usporiadala som si život a vrátilo sa mi sebavedomie, ktoré som predtým vôbec nemala. Terapia u Marci bolo najlepšie rozhodnutie, aké som v najťažších chvíľach mohla spraviť."
Dominika
"Po dlhom hľadaní psychológa som našla Marci a moja cesta sa začala. Marci mi pomohla pochopiť súvislosti v mojom živote, o ktorých som nevedela. Sedenia mi pomohli uvedomiť si, prečo sa stretávam s rovnakými problémami a situáciami dookola a zároveň ukázali smer akým by som sa mala uberať, aby som bola v poriadku. U Marci mi bolo vždy veľmi príjemne a po našich sedeniach som sa vždy cítila lepšie."
Mária
"K Marci som prišla s rôznymi dlhodobo neriešenými problémami. Od začiatku ma priamym a zároveň citlivým spôsobom sprevádza sebapoznávaním na ceste k vnútornej slobode. Snaží sa vidieť podstatu problémov a zároveň trefnými otázkami nasmerovať na miesto, kde by mi mohlo byť lepšie. Oceňujem trpezlivosť spojenú so záujmom o hľadanie potenciálu človeka a situácie, v ktorej sa nachádza. Veľmi mi pomohla."
Denisa
"S Marci som sa stretávala asi štyri mesiace. Trpela som úzkosťami a pocitom, že neviem vyriešiť niektoré situácie vo svojom živote. Ponúkla mi rôzne pohľady na ne a pochopila som, že za svoju spokojnosť som zodpovedná len ja a môžem s tým niečo robiť. Vie byť niekedy prísna, ale stojí to za to."
Michaela
"Na začiatku bol môj chronický zdravotný problém, ktorý mi bránil pokračovať v doterajšom zamestnaní. Sedenia s Marcelou boli pre mňa pokusom "o záchranu". Trpezlivo mi pomáhala uveriť, že toto nie je "konečná". Aj vďaka jej podpore, som znovuobjavila svoje potláčané talenty. S odvahou som dešifrovala posolstvo mojej choroby. Som späť."
Soňa
"Predčilo to moje očakávania. Vedenie skúsenej psychologičky, navyše veľmi vnímavej a bystrej, pomáha odhaliť to, čo ukrývajú hlbiny ľudskej duše. Marcela sa nestráca v diskusii a vyťahuje na svetlo to, čo je pre klienta podstatné."
Roman
"Návšteva mi pomohla, doporučujem, už nemám stavy úzkostí, čo je veľmi oslobodzujúce. Terapeutka je priamočiara a zároveň láskavá, človek na správnom mieste."
Adriana
"K Marci chodím asi mesiac a po každej “káve” odchádzam s ľahšou mysľou a dobrou náladou. Okrem riešenia problémov sa niekedy aj veľa nasmejeme a celá komunikácia aj sedenia sú veľmi príjemné. ❤️"
Rebeka
"Stretnutia s Marci boli veľmi liečivé. Pomohla mi naučiť sa za seba postaviť a lepšie sa pochopiť.Jej prístup, skúsenosti a somatické cvičenia mi dali veľa a posunuli ma na mojej ceste liečenia. Marci je skvelý človek aj terapeut."
Diana

Pre koho sú sedenia a programy určené ? 

Zameranie 

  • Klienti so zámerom cítiť sa lepšie v živote a podporiť svoj duševný rast
  • Klienti zažívajúci dysharmóniu a toxicitu vo vzťahoch a komunikácii (s partnerom/kou, rodičmi, v práci...)
  • Klienti s telesnými a duševnými problémami (pochopenie a uvoľnenie duševných príčin psychických, fyzických a psychosomatických ochorení)
  • Klienti s chýbajúcou seba-láskou, pociťujúci nedostatok radosti, ľahkosti, sily a sebavedomia
  • Klienti s túžbou porozumieť a integrovať prežité duševné zranenia, či sa vysporiadať s následkami traumatických a stresových udalostí a období (rozchod, rozvod, toxické partnerské a rodinné vzťahy, trauma z detstva, zo straty, opustenia, zneužívania a zanedbania, vyhorenie po dlhodobej záťaži, chronická únava, bolesť, smútok, depresie, úzkosti, nespavosť, fóbie, psychózy v období remisie, toxické emócie, problémy so správaním ako závislosti, ADHD, obsedantno-kompulzívne poruchy, domáce násilie a agresívne správanie, narcizmus a poruchy osobnosti, pracovné a finančné problémy a ďalšie náročné životné situácie)

Práca s jednotlivcami a pármi

Jednotlivci a páry (opačného a rovnakého pohlavia)

Konzultácia možná aj online

Online cez zoom, skype, facebook, facetime

Cenník 

Ceny služieb 

Registrácia nového klienta & vstupné individuálne/párové sedenie         200 €

Cieľom úvodného sedenia je pochopiť tvoju/vašu situáciu a navrhnúť čo
najvhodnejší terapeutický prístup (90 minút)*

Individuálne sedenie                                                                                100 - 130 €

Individuálne terapeutické sedenie (50 minút)*

*Po dohode s MARCI je možné získať nižšiu cenu (v špeciálnych situáciách, pre klientov na dôchodku, študentov a rodičov na rodičovskej dovolenke)

Ako doma 

Moja pracovňa alebo "sediareň" 

Terapia prebieha v príjemných podkrovných priestoroch priamo v srdci Bratislavy 

Sleduj nás na Instagrame

@novapsychologia

Kontakt

+ 421 905 543 962
podpora@novapsychologia.sk