Referencie

„Bola to cesta, ktorá mi umožnila dostať sa hlbšie do seba, pochopiť svoje emócie, pochopiť svoje správanie a to v rôznych situáciach. Tieto emócie mi robili zle, dnes už viem prečo a viem ako s nimi ďalej pracovať.“
Lucia Expertka na vzťahy, disciplínu a odvahu
"Práca s Marcelkou je veľmi inšpiratívna a hlboká. Vďaka našej spoločnej práci sa mi podarilo pochopiť moju myseľ a ego a aj to, že nie som moja myseľ. Marcelka ma sprevádza a pomáha mi odhaliť hlboko zakorenené falošné presvedčenia o sebe samom, ktoré vznikli hlavne v období detstva. Dnes som sa posunul o veľký kus vpred a kvalita môjho života krásne rastie."
Martin
"Marci som spoznala cez moju sestru. Chodila som k nej 9 mesiacov, nevedela som, kým som, neverila som si. Vďaka nej som objavila pokoj a silu. Každému vrelo odporúčam. Som si istá že nebudete ľutovať. Marci má úžasný talent vycítiť čo vaše Ja potrebuje. Želám veľa úspechov a ďakujem."
Sofia
"Vďaka Marcelke som si konečne začala vážiť samú seba a riadiť sa hlavne svojimi pocitmi. Som jej za to nesmierne vďačná. Lebo život je taký krásny a jednoduchý 🙂 Držím palce!"
Martina
"U Marcelky oceňujem priateľskosť a jej výnimočný postreh a schopnosť nájsť príčinu a súvislosti ťažkostí, v ktorej som sa ako klient strácala. Vďaka jej podpornej terapii sa mi za niekoľko mesiacov podarilo vysadiť roky úžívané antidepresíva a pocítila som skutočnú radosť zo života. Naučila ma nebáť sa svojich pocitov a prežívať ich naplno, za čo som jej nesmierne vďačná."
Viera
"Marci som navštívila, keď som si už sama nevedela poradiť so svojou životnou situáciou. Veľmi mi pomohla, už po prvom sedení som pocítila zmenu k lepšiemu. Pomohla mi uvedomiť si, prečo sa mi dejú veci, ktoré sa mi dejú, a ako si poradiť s tými, ktoré vo svojom živote mať nechcem. Návštevu Marci odporúčam všetkými desiatimi"
Klára
"Marcelku môžem len odporúčať. Určite sa oplatí ju navštíviť. Mne veľmi pomohla a stále pomáha v rôznych oblastiach života. Vďaka nej žijem plnohodnotnejší život"
Dominika
"Marci mi pomohla rozlúsknuť opakujúci sa scenár v partnerských vzťahoch. Nemusím sa vzdať samej seba na to, aby ma niekto miloval. Vďaka nej som sa naučila jednať vo vzťahu bez strachu a sebavedomo. Otvorila mi oči, dodala odvahu a moje konanie bolo zrazu iné. Uvedomenie si, že používam tie isté vzorce správania a ich prepisovanie mi pomáha žiť šťastnejšie a spokojnejšie."
Jana
"Marci som našla na základe hodnotení. Jej konzultácie odporúčam všetkým, ktorí cítia, že sa ocitli v slepej uličke. S jej odborným prístupom Vám začne život chutiť. Zo srdca ďakujem."
Emília
"K Marcelke som prišla kvôli problémom, ktoré som nevedela vyriešiť. Bola som veľmi zúfalá. Marci mi ukázala, že sa dá myslieť a žiť inak a krajším spôsobom. Som jej veľmi vďačná, že mi pomohla. Usporiadala som si život a vrátilo sa mi sebavedomie, to som pred tým vôbec nemala. Návšteva Marci, bolo najlepšie rozhodnutie, aké som v najťažších chvíľach mohla spraviť."
Dominika
"Po dlhom hľadaní psychológa som našla Marci a moja cesta sa začala. Marci mi pomohla pochopiť súvislosti v mojom živote, o ktorých som nevedela. Sedenia mi pomohli uvedomiť si prečo sa stretávam s rovnakými problémami a situáciami dookola a zároveň ukázali smer akým by som sa mala uberať, aby som bola v poriadku. U Marci mi bolo vždy veľmi príjemne a po našich sedeniach som sa vždy cítila lepšie."
Mária
"K Marci som prišiel po radu a pomoc s rodinným problémom, bola to moja prvá návšteva u psychológa, takže som mal tak trochu obavu, ako to celé bude prebiehať. Marci je ale veľmi príjemný človek a atmosféra bola uvoľnená, žiaden stres. Nakoniec som si po dlhšej dobe upratal život a svoje postoje aj v iných oblastiach."
Radoslav
"K Marci som prišla s rôznymi dlhodobo neriešenými problémami. Od začiatku ma priamym a zároveň citlivým spôsobom sprevádza sebapoznávaním na ceste k vnútornej slobode. Snaží sa vidieť podstatu problémov a zároveň trefnými otázkami nasmerovať na miesto, kde by mi mohlo byt lepšie. Oceňujem trpezlivosť spojenú so záujmom o hľadanie potenciálu človeka a situácie v ktorej sa nachádza. Veľmi mi pomohla."
Denisa
"S Marci som sa stretávala asi štyri mesiace. Trpela som úzkosťami a pocitom, že neviem vyriešiť niektoré situácie vo svojom živote. Ponúkla mi rôzne pohľady na ne a pochopila som, že za svoju spokojnosť som zodpovedná len ja a môžem s tým niečo robiť. Vie byť niekedy prísna ale stojí to za to."
Michaela
"Na začiatku bol môj chronický zdravotný problém, ktorý mi bránil pokračovať v doterajšom zamestnaní. Sedenia s Marcelou boli pre mňa pokusom "o záchranu". Trpezlivo mi pomáhala uveriť, že toto nie je "konečná". Aj vďaka jej podpore, som znovuobjavila svoje potláčané talenty. S odvahou som dešifrovala posolstvo mojej choroby. Som späť."
Soňa
"Predčilo to moje očakávania, vedenie skúsenej psychologičky, navyše veľmi vnímavej a bystrej, pomáha odhaliť to, čo ukrývajú hlbiny duše. Marcela sa nestráca v diskusii a vyťahuje na svetlo to, čo je pre klienta podstatné."
Roman
"Návšteva mi pomohla, odporúčam, už nemám stavy úzkosti, čo je veľmi oslobodzujúce. Terapeutka je priamočiara a zároveň láskavá, človek na správnom mieste."
Adriana
"Sedenia s Marci mi pomohli uvoľniť úzkosti, s ktorými som ťažko bojovala. Naučila ma vnímať svet ako jeden celok. Na poslednom sedení som zažila úžasný pocit vnútorného oslobodenia. Vrelo odporúčam!"
Barbara
"Dlho som zvažovala či navštíviť psychológa. Marcela bola presne tou osobou ktorú som hľadala, cítila som sa u nej veľmi dobre, ukázala mi iný pohľad na vec a ja som sa mohla malými krokmi posúvať vpred."
Veronika
"Návštevy u Marcely mi veľmi pomohli zvládnuť napäté a stresové situácie v práci a vďaka rozhovorom s ňou sa mi darí nájsť rovnováhu a zlepšovať svoj vlastný život. Ďakujem a teším sa na ďalšie sedenie."
Ivan
"Prišiel som na sedenie a tá ťarcha, čo som mesiace nosil na pleciach odišla. Stačila jedna návšteva. Marcelu odporúčam."
Marián
"Návšteva u Marcely mi veľmi pomohla v precítení vlastného potenciálu a chápaní energetických súvislostí, ktoré priamo vplývajú na každodenné prežívanie a vzťahy s ľuďmi. Vrelo odporúčam tým, ktorí pracujú na vlastnom uvedomovaní si a sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoje myšlienky, emócie a činy."
Andrea
"K Marcele som prišla na terapiu v období rozpadu môjho vzťahu. Jej prístup a pohľad na problémy mi otvoril v mnohých aspektoch oči a pomohol nájsť riešenie na zložité životné situácie. Marcela dokázala veľmi rýchlo pochopiť moje rozpoloženie a už na úvodnom sedení ma posunúť ďalej. Je veľmi príjemná."
Jana
"Marcela ďakujem, že existuješ a že mi pomáhaš milovať život, ktorý je niekedy zložitý a zlý. To je tá pravá láska. Neviem ako. ale funguje to a posúva ma to. Ešte raz ti ďakujem, si dobrý človek."
Ján
S Marci som si dohodla pravidelné stretnutia kvôli úzkostiam, ktoré pretrvávali. Aj vďaka nej som sa začala na strach v živote pozerať inak. Poradila mi aj niekoľko užitočných tipov ako fyzické symptómy úzkosti zvládnuť a pomohla mi uvedomiť si staré spôsoby myslenia, ktoré mi už neslúžia.
Jennifer
Terapia, ktorá naozaj viedla k zmene v mojom živote. Určite odporúčam každému, kto sa cíti v živote stratený a napriek všemožnému úsiliu cíti, že mu šťastie stále akosi uniká. Marci je skvelou sprievodkyňou na ceste k vášmu autentickému ja a pomôže vám objaviť, že život sa dá žiť aj inak, ako ste si doteraz mysleli. 🙂 Jedna z mojich najlepších investíci.
Natália
"Vďaka Marcelke som si konečne začala vážiť samú seba a riadiť sa hlavne svojimi pocitmi. Som jej za to nesmierne vďačná. Lebo život je taký krásny a jednoduchý 🙂 Držím palce!"
Mirka
"U Marcelky oceňujem priateľskosť a jej výnimočný postreh a schopnosť nájsť príčinu a súvislosti ťažkostí, v ktorých som sa ako klient strácala. Vďaka jej podpornej terapii sa mi za niekoľko mesiacov podarilo vysadiť roky úžívané antidepresíva a pocítila som skutočnú radosť zo života. Naučila ma nebáť sa svojich pocitov a prežívať ich naplno, za čo som jej nesmierne vďačná."
Viera
"Marci som spoznala cez moju sestru. Chodila som k nej 9 mesiacov, nevedela som kým som, neverila som si. Vďaka nej som objavila pokoj a silu. Každému vrelo odporúčam. Som si istá, že nebudete ľutovať. Marci má užasný talent vycitiť, čo vaše Ja potrebuje. Želám veľa úspechov a ďakujem."
Dominika
"Marci som navštívila, keď som si už sama nevedela poradiť so svojou životnou situáciou. Veľmi mi pomohla, už po prvom sedení som pocítila zmenu k lepšiemu. Pomohla mi uvedomiť si, prečo sa mi dejú veci, ktoré sa mi dejú, a ako si poradiť s tými, ktoré vo svojom živote mať nechcem. Návštevu Marci odporúčam všetkými desiatimi."
Klára
"Marcelku môžem len odporúčať. Určite sa oplatí ju navštíviť. Mne veľmi pomohla a stále pomáha v rôznych oblastiach života. Vďaka nej žijem plnohodnotnejsi život."
Dominika
"Marci mi pomohla rozlúsknuť opakujúci sa scenár v partnerských vzťahoch. Nemusím sa vzdať samej seba na to, aby ma niekto miloval. Vďaka nej som sa naučila jednať vo vzťahu bez strachu a sebavedomo. Otvorila mi oči, dodala odvahu a moje konanie bolo zrazu iné. Uvedomenie, že používam tie isté vzorce správania a ich prepisovanie mi pomáha žiť šťastnejší a spokojnejší život."
Jana
"Marci som našla cez tento portál a na základe hodnotení. Jej konzultácie doporučujem všetkým, ktorí cítia, že sa ocitli v slepej uličke. S jej odborným prístupom Vám začne život chutiť. Zo srdca ďakujem."
Emília
"K Marcelke som prišla kvôli problémov, ktoré som nevedela vyriešiť. Bola som veľmi zúfalá. Marci mi ukázala, že sa dá myslieť a žiť inak a krajším spôsobom. Som jej veľmi vďačná, že mi pomohla. Usporiadala som si život a vrátilo sa mi sebavedomie, ktoré som predtým vôbec nemala. Terapia u Marci bolo najlepšie rozhodnutie, aké som v najťažších chvíľach mohla spraviť."
Dominika
"Po dlhom hľadaní psychológa som našla Marci a moja cesta sa začala. Marci mi pomohla pochopiť súvislosti v mojom živote, o ktorých som nevedela. Sedenia mi pomohli uvedomiť si, prečo sa stretávam s rovnakými problémami a situáciami dookola a zároveň ukázali smer akým by som sa mala uberať, aby som bola v poriadku. U Marci mi bolo vždy veľmi príjemne a po našich sedeniach som sa vždy cítila lepšie."
Mária
"K Marci som prišla s rôznymi dlhodobo neriešenými problémami. Od začiatku ma priamym a zároveň citlivým spôsobom sprevádza sebapoznávaním na ceste k vnútornej slobode. Snaží sa vidieť podstatu problémov a zároveň trefnými otázkami nasmerovať na miesto, kde by mi mohlo byť lepšie. Oceňujem trpezlivosť spojenú so záujmom o hľadanie potenciálu človeka a situácie, v ktorej sa nachádza. Veľmi mi pomohla."
Denisa
"S Marci som sa stretávala asi štyri mesiace. Trpela som úzkosťami a pocitom, že neviem vyriešiť niektoré situácie vo svojom živote. Ponúkla mi rôzne pohľady na ne a pochopila som, že za svoju spokojnosť som zodpovedná len ja a môžem s tým niečo robiť. Vie byť niekedy prísna, ale stojí to za to."
Michaela
"Na začiatku bol môj chronický zdravotný problém, ktorý mi bránil pokračovať v doterajšom zamestnaní. Sedenia s Marcelou boli pre mňa pokusom "o záchranu". Trpezlivo mi pomáhala uveriť, že toto nie je "konečná". Aj vďaka jej podpore, som znovuobjavila svoje potláčané talenty. S odvahou som dešifrovala posolstvo mojej choroby. Som späť."
Soňa
"Predčilo to moje očakávania. Vedenie skúsenej psychologičky, navyše veľmi vnímavej a bystrej, pomáha odhaliť to, čo ukrývajú hlbiny ľudskej duše. Marcela sa nestráca v diskusii a vyťahuje na svetlo to, čo je pre klienta podstatné."
Roman
"Návšteva mi pomohla, doporučujem, už nemám stavy úzkostí, čo je veľmi oslobodzujúce. Terapeutka je priamočiara a zároveň láskavá, človek na správnom mieste."
Adriana
"K Marci chodím asi mesiac a po každej “káve” odchádzam s ľahšou mysľou a dobrou náladou. Okrem riešenia problémov sa niekedy aj veľa nasmejeme a celá komunikácia aj sedenia sú veľmi príjemné. ❤️"
Rebeka
"Zmenil sa mi život, prišiel som na prvé sedenie ako utrápený človek a dnes odchádzam úplne spokojný. Aj keď nie je všetko ideálne, už viem, čo mám robiť. Mám silu nato, aby som veci zvládol a zachránil svoje manželstvo."
Anton Podnikateľ
"Marci je veľmi inšpiratívna a profesionálna. Vedela nás v programe 'Cesta Blaha | Späť k sebe' viesť veľmi nežne, no keď bolo treba, vedela chytiť problém za pačesi a nastaviť nám zrkadlo."
DankaZero waste influencerka a spisovateľka

Sleduj nás na Instagrame

@novapsychologia

Kontakt

+ 421 905 543 962
podpora@novapsychologia.sk