Máš záujem o konzultáciu?

 

Zanechaj mi svoje údaje a dostaneš informáciu o voľnom termíne hneď, ako sa uvoľní. Pokiaľ čakáš na svoj termín, pozri si online produkty Novej psychológie a začni so sebarozvojom už teraz 

Ak je tvoja situácia akútna, môžeš sa na termín objednať prednostne

Máš záujem o konzultáciu?

 

Zanechaj mi svoje údaje a dostaneš informáciu o voľnom termíne hneď, ako sa uvoľní. Pokiaľ čakáš na svoj termín, pozri si online produkty
Novej psychológie
a začni so sebarozvojom už teraz 

Ak je tvoja situácia akútna, môžeš sa na termín objednať prednostne

Mám záujem o 
sedenie s MARCI 

Informácie o ďalšom postupe dostaneš čoskoro emailom. Mám plnú prax a je treba si na termín chvíľu počkať 

Referencie klientov 

Povedali o mojej práci 

"Intenzívna práca s Marci a účasť na programe Cesta Blaha | Späť k sebe mi otvorila oči a novú cestu poznania. Aj vďaka tejto ceste som zachránil manželstvo a rodinu a posúvam svoj život ďalej."
AntonPodnikateľ
"Vďaka Marcelke som si konečne začala vážiť samú seba a riadiť sa hlavne svojimi pocitmi. Som jej za to nesmierne vďačná. Lebo život je taký krásny a jednoduchý 🙂 Držím palce!"
Mirka
"U Marcelky oceňujem priateľskosť a jej výnimočný postreh a schopnosť nájsť príčinu a súvislosti ťažkostí, v ktorých som sa ako klient strácala. Vďaka jej podpornej terapii sa mi za niekoľko mesiacov podarilo vysadiť roky úžívané antidepresíva a pocítila som skutočnú radosť zo života. Naučila ma nebáť sa svojich pocitov a prežívať ich naplno, za čo som jej nesmierne vďačná."
Viera
"Marci som spoznala cez moju sestru. Chodila som k nej 9 mesiacov, nevedela som kým som, neverila som si. Vďaka nej som objavila pokoj a silu. Každému vrelo odporúčam. Som si istá, že nebudete ľutovať. Marci má užasný talent vycitiť, čo vaše Ja potrebuje. Želám veľa úspechov a ďakujem."
Dominika
"Marci som navštívila, keď som si už sama nevedela poradiť so svojou životnou situáciou. Veľmi mi pomohla, už po prvom sedení som pocítila zmenu k lepšiemu. Pomohla mi uvedomiť si, prečo sa mi dejú veci, ktoré sa mi dejú, a ako si poradiť s tými, ktoré vo svojom živote mať nechcem. Návštevu Marci odporúčam všetkými desiatimi."
Klára
"Marcelku môžem len odporúčať. Určite sa oplatí ju navštíviť. Mne veľmi pomohla a stále pomáha v rôznych oblastiach života. Vďaka nej žijem plnohodnotnejsi život."
Dominika
"Marci mi pomohla rozlúsknuť opakujúci sa scenár v partnerských vzťahoch. Nemusím sa vzdať samej seba na to, aby ma niekto miloval. Vďaka nej som sa naučila jednať vo vzťahu bez strachu a sebavedomo. Otvorila mi oči, dodala odvahu a moje konanie bolo zrazu iné. Uvedomenie, že používam tie isté vzorce správania a ich prepisovanie mi pomáha žiť šťastnejší a spokojnejší život."
Jana
"Marci som našla cez tento portál a na základe hodnotení. Jej konzultácie doporučujem všetkým, ktorí cítia, že sa ocitli v slepej uličke. S jej odborným prístupom Vám začne život chutiť. Zo srdca ďakujem."
Emília
"K Marcelke som prišla kvôli problémov, ktoré som nevedela vyriešiť. Bola som veľmi zúfalá. Marci mi ukázala, že sa dá myslieť a žiť inak a krajším spôsobom. Som jej veľmi vďačná, že mi pomohla. Usporiadala som si život a vrátilo sa mi sebavedomie, ktoré som predtým vôbec nemala. Terapia u Marci bolo najlepšie rozhodnutie, aké som v najťažších chvíľach mohla spraviť."
Dominika
"Po dlhom hľadaní psychológa som našla Marci a moja cesta sa začala. Marci mi pomohla pochopiť súvislosti v mojom živote, o ktorých som nevedela. Sedenia mi pomohli uvedomiť si, prečo sa stretávam s rovnakými problémami a situáciami dookola a zároveň ukázali smer akým by som sa mala uberať, aby som bola v poriadku. U Marci mi bolo vždy veľmi príjemne a po našich sedeniach som sa vždy cítila lepšie."
Mária
"K Marci som prišla s rôznymi dlhodobo neriešenými problémami. Od začiatku ma priamym a zároveň citlivým spôsobom sprevádza sebapoznávaním na ceste k vnútornej slobode. Snaží sa vidieť podstatu problémov a zároveň trefnými otázkami nasmerovať na miesto, kde by mi mohlo byť lepšie. Oceňujem trpezlivosť spojenú so záujmom o hľadanie potenciálu človeka a situácie, v ktorej sa nachádza. Veľmi mi pomohla."
Denisa
"S Marci som sa stretávala asi štyri mesiace. Trpela som úzkosťami a pocitom, že neviem vyriešiť niektoré situácie vo svojom živote. Ponúkla mi rôzne pohľady na ne a pochopila som, že za svoju spokojnosť som zodpovedná len ja a môžem s tým niečo robiť. Vie byť niekedy prísna, ale stojí to za to."
Michaela
"Na začiatku bol môj chronický zdravotný problém, ktorý mi bránil pokračovať v doterajšom zamestnaní. Sedenia s Marcelou boli pre mňa pokusom "o záchranu". Trpezlivo mi pomáhala uveriť, že toto nie je "konečná". Aj vďaka jej podpore, som znovuobjavila svoje potláčané talenty. S odvahou som dešifrovala posolstvo mojej choroby. Som späť."
Soňa
"Predčilo to moje očakávania. Vedenie skúsenej psychologičky, navyše veľmi vnímavej a bystrej, pomáha odhaliť to, čo ukrývajú hlbiny ľudskej duše. Marcela sa nestráca v diskusii a vyťahuje na svetlo to, čo je pre klienta podstatné."
Roman
"Návšteva mi pomohla, doporučujem, už nemám stavy úzkostí, čo je veľmi oslobodzujúce. Terapeutka je priamočiara a zároveň láskavá, človek na správnom mieste."
Adriana
"K Marci chodím asi mesiac a po každej “káve” odchádzam s ľahšou mysľou a dobrou náladou. Okrem riešenia problémov sa niekedy aj veľa nasmejeme a celá komunikácia aj sedenia sú veľmi príjemné. ❤️"
Rebeka

Pre koho sú sedenia a programy určené ? 

Zameranie 

  • Klienti so zámerom cítiť sa lepšie v živote
  • Klienti so záujmom zharmonizovať svoje vzťahy a komunikáciu (partnerské, rodičovské, pracovné...)
  • Klienti so záujmom o telesné zdravie (pochopenie a uvoľnenie duševných príčin psychosomatických a telesných ochorení)
  • Klienti, ktorí hľadajú vnútornú slobodu, viac radosti, sily a sebavedomia a chcú podporiť svoj duševný rast
  • klienti s túžbou porozumieť a integrovať prežité duševné zranenia či prekonať následky traumatických a stresových udalostí a obdobia (rozchod, rozvod, toxické rodinné vzťahy a traumy zo straty, opustenia, zneužívania a zanedbania, vyhorenie po dlhodobej záťaži, chronická únava, bolesť, smútok, depresie, úzkosti, nespavosť, fóbie, psychózy v období remisie, toxické emócie, problémy so správaním ako závislosti, ADHD, obsedantno-kompulzívne poruchy, domáce násilie a agresívne správanie, narcizmus a poruchy osobnosti, pracovné a finančné problémy a iné negatívne životné situácie)

Ako prebieha sedenie u psychológa?

Práca s jednotlivcami a pármi

Jednotlivci a páry (opačného a rovnakého pohlavia)

Konzultácia možná aj online

Online cez zoom, skype, facebook, facetime

Cenník 

Ceny služieb 

Vstupné individuálne a párové sedenie
Cieľom úvodného sedenia je pochopiť tvoju/vašu situáciu a navrhnúť čo najvhodnejší terapeutický postup (100 minút) *
160  €
Individuálne sedenie
Individuálne terapeutické sedenie (50 minút) *
 80 - 100 €
*Po dohode s MARCI je možné získať nižšiu cenu (v špeciálnych situáciách, pre klientov na dôchodku, študentov a rodičov na rodičovskej dovolenke)

Ako doma 

Moja pracovňa alebo "sediareň" 

Terapia prebieha v príjemných podkrovných priestoroch priamo v srdci Bratislavy 

Sleduj nás na Instagrame

@novapsychologia

Kontakt

+ 421 905 543 962
podpora@novapsychologia.sk