Kniha, ktorá ti pomôže popraviť okolnosti života.
A privedie ťa na cestu k sebe

  • Pochopíš, prečo sa ti v živote opakujú negatívne situácie
  • Vyčistíš si hlavu od negatívných vzorcov a myšlienok
  • Odhalíš svoje úniky a negatívne rodičovské programy
  • Naučíš sa ako žiť život podľa svojich predstáv

Hlavné témy knihy

V knihe ťa čaká 10 tématických kapitol. Každá z nich má za úlohu zmeniť tvoj život k lepšiemu tak, aby si si viac porozumel.

Mentálna očista

Stáre a zlé preč. Naučíš sa ako si vyčstiť hlavu a vyhodiť z nej to staré a nepotrebné.

Zákon prítažlivosti

Dozvieš sa ako funguje vesmír a čo si priťahuješ do života na základe myšlienok.

Obranné štíty

Ako od seba unikáme? Najčastejšie skrze obranné štíty. Ako sú závsilosti.

Prepisujeme programy

Mozog je ako počítač. Tak prečo si ho neprispôsobiť?

Sebaláska

Ako sa mať rád bezpodmienky? taký aký si teraz?

Meditácia

Dodaj život harmóniu a nauč sa meditovať v pár krokoch.

V knihe sa naučíš

Počas čítania ťa čaká mnostvo pochopení ako si zlepšiť svoj život

Ako kontrolovať svoju myseľ

Nauč sa mentálne očistiť starý odpodad ktorý ti už neslúži preč preč preč

Ako sa mať rád

Príjmi sa taký aký si, bez podienok a hluposti. Zaslužiš si to.

Život podľa pocitov

Právy život znamená žiť, podľa svojích pocitov a tak ako to cítim a vníma ja

Prítomnosť

Naučíš sa žiť v prítomnosti z láskou a spokojnosťou

Prepíšeš rodičovské presvedčenia

Tvoj vnutorný rodič je zákerak a ovláda tvoj život už ale skončil..

Seba hodnotu

Získaš stratenu seba hodnotu a staneš sa tím kým naozja si a máš byť

Odoberaj správy Marci a získaj
prvé 2 kapitoly knihy zadarmo 

  • Získáš prvé 2 kapitoly knihy: Mentálna očista a zákon prítažlivnosti zdarma
  • Dostávaj emaily, ktoré sa starajú o tvoje duševné blaho
  • Otvor sa novým myšlienkam, príbehom a cestám

O knihe povedali 

"Intenzívna práca s knihou a účasť na programe Cesta Blaha | Späť k sebe mi otvorila oči a novú cestu poznania. Aj vďaka tejto ceste som zachránil svoju pravu tvár a posunul sa ďalej . Super som najlepší som blalblalbla zmenilo mi to pohľad"
MartinCHLPEC S NARCISTICKOU PORUCHOU OSOBNOSTI
Martin šikovný, pekný inteligetný vedomý tvorca stránky
"Vďaka Marcelke som si konečne začala vážiť samú seba a riadiť sa hlavne svojimi pocitmi. Som jej za to nesmierne vďačná. Lebo život je taký krásny a jednoduchý 🙂 Držím palce!"
Mirka
"Marci som spoznala cez moju sestru. Chodila som k nej 9 mesiacov, nevedela som kým som, neverila som si. Vďaka nej som objavila pokoj a silu. Každému vrelo odporúčam. Som si istá, že nebudete ľutovať. Marci má užasný talent vycitiť, čo vaše Ja potrebuje. Želám veľa úspechov a ďakujem."
Dominika
"Marci som navštívila, keď som si už sama nevedela poradiť so svojou životnou situáciou. Veľmi mi pomohla, už po prvom sedení som pocítila zmenu k lepšiemu. Pomohla mi uvedomiť si, prečo sa mi dejú veci, ktoré sa mi dejú, a ako si poradiť s tými, ktoré vo svojom živote mať nechcem. Návštevu Marci odporúčam všetkými desiatimi."
Klára
"Marcelku môžem len odporúčať. Určite sa oplatí ju navštíviť. Mne veľmi pomohla a stále pomáha v rôznych oblastiach života. Vďaka nej žijem plnohodnotnejsi život."
Dominika
"Marci mi pomohla rozlúsknuť opakujúci sa scenár v partnerských vzťahoch. Nemusím sa vzdať samej seba na to, aby ma niekto miloval. Vďaka nej som sa naučila jednať vo vzťahu bez strachu a sebavedomo. Otvorila mi oči, dodala odvahu a moje konanie bolo zrazu iné. Uvedomenie, že používam tie isté vzorce správania a ich prepisovanie mi pomáha žiť šťastnejší a spokojnejší život."
Jana
"Marci som našla cez tento portál a na základe hodnotení. Jej konzultácie doporučujem všetkým, ktorí cítia, že sa ocitli v slepej uličke. S jej odborným prístupom Vám začne život chutiť. Zo srdca ďakujem."
Emília
"K Marcelke som prišla kvôli problémov, ktoré som nevedela vyriešiť. Bola som veľmi zúfalá. Marci mi ukázala, že sa dá myslieť a žiť inak a krajším spôsobom. Som jej veľmi vďačná, že mi pomohla. Usporiadala som si život a vrátilo sa mi sebavedomie, ktoré som predtým vôbec nemala. Terapia u Marci bolo najlepšie rozhodnutie, aké som v najťažších chvíľach mohla spraviť."
Dominika
"Po dlhom hľadaní psychológa som našla Marci a moja cesta sa začala. Marci mi pomohla pochopiť súvislosti v mojom živote, o ktorých som nevedela. Sedenia mi pomohli uvedomiť si, prečo sa stretávam s rovnakými problémami a situáciami dookola a zároveň ukázali smer akým by som sa mala uberať, aby som bola v poriadku. U Marci mi bolo vždy veľmi príjemne a po našich sedeniach som sa vždy cítila lepšie."
Mária
"K Marci som prišla s rôznymi dlhodobo neriešenými problémami. Od začiatku ma priamym a zároveň citlivým spôsobom sprevádza sebapoznávaním na ceste k vnútornej slobode. Snaží sa vidieť podstatu problémov a zároveň trefnými otázkami nasmerovať na miesto, kde by mi mohlo byť lepšie. Oceňujem trpezlivosť spojenú so záujmom o hľadanie potenciálu človeka a situácie, v ktorej sa nachádza. Veľmi mi pomohla."
Denisa
"S Marci som sa stretávala asi štyri mesiace. Trpela som úzkosťami a pocitom, že neviem vyriešiť niektoré situácie vo svojom živote. Ponúkla mi rôzne pohľady na ne a pochopila som, že za svoju spokojnosť som zodpovedná len ja a môžem s tým niečo robiť. Vie byť niekedy prísna, ale stojí to za to."
Michaela

Autorka knihy
Marcela Hrapková

Som PSYCHOLOGIČKA, terapeutka a lektorka, vyškolená najmä životom a tiež štúdiom psychológie na Filozofickej fakulte UK v Bratislave, výcvikom v Katatýmne-imaginatívnej psychoterapii a mnohými ďalšími školeniami, školami a učiteľmi.

Venujem sa jednotlivcom, párom i skupinám a netajím sa svojím novodobým prístupom. Vychádza z vlastnej transformácie a vedie ma odovzdávať to, čo pomohlo mne, druhým. Liečim slovom, doplnkovo pracujem s energiami a zmenenými stavmi vedomia. 

Okrem psychologickej a terapeutickej praxe píšem Marcitáty_ na Instagrame, blogy a články v médiách, vediem podpornú online komunitu BlahoKlub, skupinové programy a prednášam na životné témy (partnerské vzťahy, rodičovstvo, zero waste v duši).

S láskou, Marci 

Marci v médiach

Logo mama a ja
Logo dieťa

Rád by si objavil, ako si vytvárať v živote viac blaha a menej bolesti a posunul sa vpred?

Kontakt

+ 421 905 543 962
podpora@novapsychologia.sk