Terapia BlahoKlub

 

"Vzájomná podpora v komunite ľudí, ktorí chcú rásť v pravde, milovať život a sú otvorení zmene. Vnútornej zmene, ktorá jediná mení aj vonkajší svet." MARCI

Terapia BlahoKlub je povzbudivý a rešpektujúci priestor na vzájomné zdieľanie akýchkoľvek ťažkých chvíľ, problémov, ale aj plánov a snov. Prináša porozumenie, pomoc a vedenie. Online komunita, ku ktorej sa vieš pripojiť z konca Slovenska či opačnej strany sveta. Naživo z pohodlia domova, alebo zo záznamu cestou do práce. Pridaj sa a nájdi zmysel v tom, čo sa ti deje a tú pravú cestu pre seba a k zmene. 

Ako prebieha online členstvo?

Ako člen BlahoKlubu získaš okamžitý nárok na:

Otázky

Pošli MARCI svoje otázky vopred na email, do chatu alebo sa prihlás o slovo počas vysielania. Cez audio alebo video. Pod svojím prvým menom či prezývkou.

Pripojenie

Pripojíš sa cez link, ktorý ti pošleme na email krátko pred stretnutím (každú druhú stredu o 20:00).

Dobrovoľnosť

Témy a otázky majú voľný priebeh a žiadne tabu. Opýtaj sa MARCI na akýkoľvek problém. Poskytni ostatným svoju reakciu cez chat alebo sa prihlás o slovo. A ak to tak práve cítiš, iba počúvaj.

Hodnotné rozhovory

Cenné sú vhľady MARCI do príčin problémov "povedzme si pravdu, ktorá lieči".

Záznamy

Ak nestihneš živé vysielanie, nič si z toho nerob. Z každého bude k dispozícii záznam, ku ktorému sa môžeš ďalšie dva týždne vrátiť, koľkokrát chceš.

Akcie

Tu a tam sa objaví aj príležitosť stretnúť sa naživo, napríklad pri spoločensky prospešných či iných klubových akciách. Môžeš sa tešiť na spoločné rozvojové programy i obyčajné stretnutia a výlety.

Povedali o BlahoKlube

„...Mne osobne BlahoKlub pomáha prekonať problém so zdieľaním mojich problémov s inými ľuďmi. Z môjho pohľadu je to užitočne strávený čas, pre niekoho, kto sa chce v živote posúvať, veľké plus je to, že sa ľudia v skupine „ťahajú“ a k tomu sa to celé deje v príjemnej atmosfére...“
Dominika
„BlahoKlub bol pre mňa príjemným a bezpečným miestom. Každý mohol dobrovoľne riešiť svoj problém a Marci aplikovala svoje terapeutické schopnosti a riešila aj podstatu problému, nie len problém samotný.“
Katka
„Dovolím si tvrdiť, že pre mňa bolo stretnutie s Marci vlastne záchrana života. Vďaka nej som zmenila svoj pohľad na život a hlavne prístup k sebe samej. Môj život sa začal úplne meniť a dnes môžem povedať, že sa zmenil od základov, a to k lepšiemu...“
Dominika
„BlahoKlub je úžasný priestor na nezávislý sebarozvoj. Je to ako ísť s kamoškami na kávu, ale domov prídeš stokrát múdrejšia a bohatšia, lebo naozaj sa posunieš dopredu, nie len sa vykecáš z problémov. BlahoKlub má hĺbku a rozmer, ktorý ti iné platformy nedajú. Na každé stretnutie sa veľmi teším.“
Danka
„Milujem Blahoklub. Je to klub, ktorý ma drží v rovnováhe. Zakaždým som zistila, že všetci riešime rovnaké veci, len v iných farbách. Je super vedieť, že človek so svojimi problémami nikdy nie je sám. V jednote je sila!“
Elena
„BlahoKlub mi prináša neustálu inšpiráciu a motiváciu, je úžasným rozšírením mojej cesty sebapoznania a to aj vďaka príbehom druhých, v ktorých takmer vždy nájdem aj kúsok seba. Učí ma viac zdieľať a zároveň viac chápať a vnímať iných ľudí okolo mňa."
Lenka

Často kladené otázky

Ako sa stanem členom Blahoklubu?

Vyberieš si z možnosti mesačného alebo ročného členstva. Objaví sa ti prihlasovací formulár, v ktorom nám zanecháš svoje údaje a my ťa budeme kontaktovať s ďalšími pokynmi.

Čo ak sa nebudem môcť zúčastniť živého vysielania?

Nemusíš sa báť, každé sedenie bude pre teba ako člena k dispozícii na určitú dobu a budeš si ho môcť pozrieť/vypočuť.

Nie je mi pohodlné rozprávať na kameru. Dá sa s MARCI skontaktovať aj iným spôsobom?

Áno, samozrejme. Pripojiť sa môžeš iba so zvukom bez kamery alebo pred sedením posleš svoje otázky/problémy/potreby priamo Marci na e-mail marci@novapsychologia.sk alebo využiješ Q&A či chat sekciu počas webináru.

Ako dlho trvá online vysielanie s MARCI?

Minimálne 1,5 hodiny, ale môže sa i pretiahnuť. Marci venuje toľko času, koľko je potrebné na uzavretie témy, či zodpovedanie otázky a ako to cíti.

Kontakt

podpora@novapsychologia.sk